Stránka pro děti

Výhra Dětská výtvarná soutěž – jaro 2006

V dubnu 2006 jsme vyhlásili jarní soutěž pro děti o nejhezčí obrázek papouška. Celkem čtyři děti nám poslaly svoje krásné obrázky, které si můžete prohlédnout na této stránce.

Vítězkou soutěže se stala devítiletá Anička Rumlerová z Neratovic. Získává od nás jednu z našich kazet s filmem o papoušcích. Do hlasování se zapojily desítky návštěvníků našeho webu. Z nich jsme vylosovali pana Josefa Sýkoru z Brna a zasíláme mu kazetu dle jeho výběru. Výhercům srdečně blahopřejeme!

 

Kresby zaslané do jarní soutěže

Autorkou této koláže z peříček andulek i jiných materiálů je devítiletá Anička

Anička, 9 roků - vítězka soutěže

Tento obrázek papouška z peříček andulek, o které se starají děti v dětském kroužku okrasného ptactva, vytvořila 9 letá Anička. Mně se moc líbil, tak vám ho posílám do soutěže.

Marek Vlk Vedoucí kroužku OP

   

Agapornise růžovohrdlého nakreslil dvanáctiletý Martin

Martin, 12 roků

Dobrý den,přihlašuju se do soutěže. Posílám nakreslenýho jednoho z mých papoušků, Agapornise růžovohrdlého. Letos mi poprvé zasedli ke hnízdění, od 19. 3. mám první mládě a čekám další a těším se.

Zdravím, Martin Dobrovolný

   

Nakreslil Davídek, 4,5 roku Nakreslil Davídek, 4,5 roku

Davídek, 4 a ½ roku

Ahoj jmenuji se Davídek Švec a posílám vám do soutěže papoušky. Jsou dva, aby si mohli v počítači povídat. Doma živé papoušky nechováme, ale v ZOO jsme jich několik krásně zbarvených viděli.

   

Nakreslila Marianka, 6 roků

Marianka, 6 roků

Volám sa Marianka Villarisova a mám 6 rokov. Chováme kakariky a iné papagáje. Mne sa páči mláďatko kakariky Kuko. Preto som ho nakreslila. Do videnia.

   

Zpět na Stránku pro děti