Stránka pro děti

Výhrou v soutěži pro děti byl jeden z těchto titulů dle vlastního výběru Dětská výtvarná soutěž – vánoce 2005

V listopadu 2005 jsme vyhlásili výtvarnou soutěž pro děti s tématem obrázek papouška nebo papoušků. Přišly nám tři krásné obrázky. Všem dětem za ně děkujeme! Vítězem soutěže se stal Víťa Michálek. Gratulujeme! Dostal od vás celkem 43 hlasů. Jako cenu si vybral DVD Papoušek Žako. I zbývajícím dětem jsme za účast v soutěži poslali malý dárek samolepky s papoušky).

I když o kreslení byl celkem malý zájem, překvapilo nás, kolik z vás se zapojilo do hlasování. Ze všech hlasujících jsme vylosovali pana Karla Lipuse z Třince. Dostává od nás také DVD Papoušek Žako. Gratulujeme!

 

Kresby zaslané do vánoční soutěže

Nakreslil Víťa, 6 let

Papouška žako nakreslil šestiletý Víťa M.

Vítěz soutěže!

Víťova maminka nám napsala:

„Máme všichni velkou radost z výhry. Malý Víťa ale největší, protože moc nevěřil tomu, že opravdu může vyhrát a zrovna film o papouškovi žako. Manžel si koupil před rokem páru těchto papoušků a protože s nimi nemá ještě moc zkušeností, našel ve FAUNĚ váš inzerát, že prodáváte tyto ilmy a chtěl si ho koupit. Malý Víťa říkal, že tatínka překvapí a zkusí mu tento film vyhrát a podařilo se mu to! Proto máme o to větší radost, že takový malý prcek má pro tatínka takové překvapení…“

Nakreslil Lukáš, 7 let

Zebřičky pestré nakreslil Lukáš B., 7 let.

   

Nakreslil Vojta, 10 roků

Papouška nádherného, nakreslil Vojtěch B., 10 roků

   

Zpět na Stránku pro děti