Pel-mel

Celoslovenský seminář chovatelů papoušků v Kálnici 2007

Opět po dvou letech uspořádal Slovenský svaz chovatelů ZO Kálnica a Klub chovatelů papoušků Slovenska dne 7. 7. 2007 Celoslovenský seminář chovatelů papoušků. Jeho cílem bylo zvýšit odborné znalosti a pozdvihnout úroveň chovatelů papoušků. Seminář se uskutečnil v sále kulturního domu v Kálnici u Nového Města nad Váhem.

Témata přednášek:

 • Chov papoušků rodu Psephotus - Ľuboš Pavlech (SR)

 • Pyrury v přírodě a v zajetí - Ing. Petr Blažek (ČR)

 • Celou prezentaci ve formátu flash (včetně textu přednášky) si můžete po kliknutí na tento obrázek.Umělý odchov papoušků - Milan Bartl (ČR)

  Text této přednášky najdete zde, prezentaci ve formátu flash si můžete prohlédnout zde, pokud chcete  současně zobrazit text  přednášky stiskněte tlačítko Notes v levém dolním rohu, text ke každému snímku pak uvidíte levé části obrazovky.

  Pozn.: Flash je program pro dynamickou a interaktivní grafiku webových stránek. Pokud nemáte Flash Player (program pro prohlížení stránek vytvořených v programu Macromedia Flash) ve svém počítači, tak se vám jeho instalace spustí automaticky po kliknutí na prezentaci.

  Účastníkům semináře nabízíme zaslání celé prezentace ve formátu MS PowerPoint, pište si na e-mail milan.bartl@seznam.cz.

 • Aktuální nemoci papoušků, nová léčiva, probiotika, vitamíny, AMK a jejich použití - MVDr. Miloš Kelecsényi (SR)

 • Nabídka odchovů z Loro Parque - Tenerife - Mgr. Jan Sojka (ČR)

Organizátoři: Ľuboš Pavlech, MVDr. Miloš Kelecsényi.

Malá fotoreportáž ze semináře:
Sál kulturního domu v Kálnici. Sál kulturního domu v Kálnici.
Organizátor semináře a přednášející Luboš Pavlech. Organizátor semináře a přednášející Luboš Pavlech.
Ing. Petr Blažek. Ing. Petr Blažek.
Milan Bartl. Milan Bartl.
Mgr. Jan Sojka. Mgr. Jan Sojka.
Slovenské město Kálnica (u Nového Mesta nad Váhom) leží na úpatí pohoří Povážský Inovec. Slovenské město Kálnica (u Nového Mesta nad Váhom) leží na úpatí pohoří Povážský Inovec.